fbpx
Hygge No.2
Legendarna Brda

Przedstawiony projekt realizowany był na potrzeby prezentacji podczas targów Twój Mały Dom pod PGE Narodowym.

W Polsce znane są pod nazwą Brda, ale na świecie są rozpoznawane jako A-frame, czyli domki w kształcie litery A.
U nas w kraju powstały głównie w czasach PRL-u jako domki letniskowe. Obecnie, w dobie nowoczesnej architektury, głównie za granicą A-frame przeżywają swoją drugą młodość.
Wysokie sufity i trójkątny kształt dachu sprawiają, że wnętrze domku typu A-frame wydaje się większe, co pozwala na lepsze wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Domki typu A-frame mogą być dostosowane do różnych potrzeb, na przykład poprzez dodanie poddasza, które może służyć jako dodatkowa sypialnia, pokój dla dzieci czy pracownia.
Plusów i zastosowań tej konstrukcji jest wiele o czym mogli dowiedzieć się i przekonać odwiedzający nas na targach uczestnicy.

Hygge No.1
Nowoczesna Stodoła

Świetna realizacja dwóch konstrukcji szkieletowych naszego projektu Nowoczesnej Stodoły w magicznym lesie pod Mińskiem Mazowieckim.

No.1 Stodoła został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu wyjątkowego komfortu i funkcjonalności. Jego konstrukcja szkieletowa umożliwia elastyczne i efektywne wykorzystanie przestrzeni, dając poczucie przestronności i swobody.
Z tyłu szkieletu znajduję się przestrzeń dające możliwość przeszklenia, które oferuję przepuszczanie obfitej ilości naturalnego światła, pozwalając cieszyć się pięknymi widokami na okoliczny las.

Realizacja dwóch konstrukcji szkieletowych w lesie pod Mińskiem Mazowieckim to nie tylko nowoczesne miejsce do zamieszkania, odskocznia od zatłoczonego miasta ale również wyraz naszego zaangażowania i umiejętności w tworzeniu wyjątkowych przestrzeni.
Jesteśmy gotowi do dalszych wyzwań i czekamy na kolejne możliwości realizacji naszych klientów.

Hygge No.4
Mobilny

Nasz mobilny drewniany dom szkieletowy może być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.
Jego konstrukcja szkieletowa pozwala na swobodną aranżację wnętrza, dzięki czemu możesz dostosować je do swoich potrzeb i gustów. Dom szkieletowy to także świetna opcja dla miłośników ekologii i zdrowego stylu życia 🏡

Drewno to naturalny materiał, który zapewnia doskonałą izolację termiczną i akustyczną, co wpływa na oszczędność energii oraz pozytywnie wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie.

Wykonany z należytą starannością. Po przewiezieniu 20km nierównej drodze nie było ani jednej ryski na ścianach ☺️