fbpx

HyggeGO

Znajdź z nami sposób na dobre życie.

Oferujemy konstrukcję domów, które złożysz sam.

Jesteśmy stosunkowo nową firmą na rynku, jednak od 2007 roku zdobywamy doświadczenie w budownictwie, nieruchomościach oraz przedsiębiorczości. 

Dlaczego HyggeGO? „Hygge” z języka duńskiego oznacza tworzenie dobrego, szczęśliwego życia i domowego ogniska. To także komfort, który towarzyszy nam codziennie. Podoba nam się ta idea oraz styl skandynawski i chcemy wprowadzić ten sposób myślenia do Polski. Uznaliśmy, że warto pomagać przekazując swoje doświadczenie życiowe. Chcemy, by wiele osób uzyskało od nas wartość niemożliwą do określenia w jakiejkolwiek pieniężnej walucie. Chcemy pomagać, zwłaszcza młodym ludziom, tworzyć dobre, spokojne i stabilne życie. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcą działać i kreować dobrą rzeczywistość – rodziców, dziadków, sąsiadów, znajomych oraz nieznajomych. Usiądźcie i poczujcie „hygge” z naszą pomocą.

Zacznij swoje nowe życie od budowy domu innego, niż wszystkie. Budowy, na którą nie będziesz musiał brać gigantycznych, wieloletnich kredytów. Budowy domu wyjątkowego, z innym podejściem niż zazwyczaj. Posiadamy konstrukcje szkieletowe domów modułowych, które możemy Ci dostarczyć. Sztuką jest stworzyć ciepło ogniska domowego bez zmartwień i olbrzymich zobowiązań.  Z naszą pomocą możesz te strapienia zminimalizować.  Naszą dewizą jest zmierzanie ku minimalizmowi bez równoczesnego odbierania sobie tego, o czym marzymy. Byś mógł przeżyć życie jak najlepiej, bez zbędnych problemów i zmartwień związanych z Twoim miejscem na świecie.

Marzysz o spokojnym życiu i wygodzie, jakiej doświadczysz tylko we własnym domu? Bez lęku, że ktoś Ci ten spokój odbierze przez kolejne podwyżki rat kredytu, inflację czy z innego powodu? Chcesz budzić się bez obaw i jeść pyszne śniadanie w domowym zaciszu, twoim azylu, schronieniu? Nasza oferta to odpowiedź na te pragnienia. My dostarczymy Ci konkretny początek twojego wymarzonego miejsca, domu, ostoi, a Ty zrozumiesz, że jesteś w stanie wybudować go i wykończyć. Sam, z sąsiadem, szwagrem czy profesjonalną ekipą, ale bez kredytów czy pożyczek. To idealne rozwiązanie dla osób, które nie chcą zaczynać nowego etapu w życiu z wieloletnim zobowiązaniem na kilkaset tysięcy złotych i niepewnością, co przyniesie jutro.

Spójrz na swoich rodziców, wujków, ciocie, którzy rozpoczęli budowanie domu w latach 90-tych i do dziś go nie skończyli, bo w trakcie okazało się, że nie potrzebują tak olbrzymiej przestrzeni do codziennego życia. Dodatkowe piętra i metry kwadratowe okazały się im zbędne. Wierz nam, ze Ty również nie potrzebujesz wielkiego, 300-metrowego domostwa, na który będziesz musiał wziąć kredyt, a potem płacić horrendalne kwoty za ogrzewanie. Podejdź do tematu racjonalnie i zdecyduj się na dom, który będzie odpowiedzią na twoje oczekiwania i potrzeby. Nie potrzebujesz olbrzymiej willi, by móc chwalić się nią na Instagramie i by sąsiadowi zrzedła mina :). Zamiast tego wybierz funkcjonalny, niedrogi dom 30-50-70m2, który będzie twój i tylko twój. Bez problematycznej sąsiadki nad głową i wszystkowiedzącego pana z drzwi z naprzeciwka. Bez płacenia coraz droższego czynszu do spółdzielni czy wspólnoty mieszkaniowej. Żyj na swoich zasadach. A my ci w tym pomożemy, damy ci ten pierwszy, najważniejszy element od którego rozpoczniesz nowy etap w życiu. 

Pomożemy ekspresowo, wedle twoich wytycznych oraz potrzeb. Fachowo doradzimy, podpowiemy, także w przypadku zakupu działki, która wystarczy, że będzie miała 500m2. Nasz dom, który stanie się Twoim domem, możesz wykończyć od razu, lub wtedy, kiedy będziesz tylko chciał. Najważniejsze, że zaczniesz. Zrobisz ten pierwszy krok. Bez zadręczania się myślami, o ile znów wzrośnie twoja rata.

Chcesz poznać naszą ofertę? Napisz lub zadzwoń. Życie jest po to, by je przeżyć, cieszyć się nim już teraz, ale nie popadać w niewolę długów i zobowiązań. Kupuj od nas i buduj minimalistycznie. 

Od nas otrzymasz w pełni profesjonalną konstrukcję, z wszelkimi atestami i certyfikatami. Damy ci instrukcję na to, jak ją złożyć oraz jak wykonać fundament pod całość. Otrzymasz filmik z wytycznymi krok po kroku, choć szybko przekonasz się, jak bardzo intuicyjne jest składanie takiego domu. Możesz go kupić i rozłożyć od razu, albo zostawić i poczekać na odpowiedni moment.

To może być twój dom na stałe, a może być także domkiem wakacyjnym w jakimś ładnym miejscu, z  widokiem  na góry, ocean, a może w lesie. To Ty decydujesz. Możesz w nim zamieszkać, wynajmować, a nawet otworzyć biznes. Co tylko chcesz. Chcesz „rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady”? Nie ma sprawy. Rozkręcasz konstrukcję, moduły oraz śruby, robisz zastrzały fundamentowe w Bieszczadach i zaraz możesz tam zamieszkać. Nie jesteś uwięziony w jednym miejscu, dom cię nie ogranicza, za to tworzy nowe możliwości.

Zapraszamy do zakupu naszych konstrukcji, naszych serc dla domu, które wystarczy, że zgłosisz w urzędzie. Pamiętaj przy okazji, że gdyby stwarzali jakieś problemy, także w tym zakresie możesz liczyć na naszą pomoc. Niech nowy dom stanie się nowym etapem w życiu, nowym stylem, podejściem i myśleniem. Poczuj tę wolność, swobodę. Pamiętajcie, że warto żyć dobrze. Tak po prostu. 

W 2023 roku możemy przyjąć jeszcze tylko ok. 50 zamówień domów do 35m2. Mamy ogromne doświadczenie, mnóstwo zapału, pomysłów i rąk do pracy.

Zapraszamy do naszej siedziby, gdzie po wcześniejszym umówieniu, w luźny, życiowy, a przy tym także konkretny sposób opowiemy Ci o swojej wizji i wyjaśnimy, na czym dokładnie polega „HyggeGo”. Znajdziesz nas na ul. Lubelskiej 73, 08-480 w Maciejowicach. 

Telefon kontaktowy: +48 533875009